Результати виборів учнівського Парламенту гімназії

8 жовтня 2012 р.

Вибори учнівського Парламенту гімназії

8 жовтня у приватній Лінгвістичній гімназії відбулися вибори учнівського Парламенту. Кожен клас делегував представників, які мали можливість висунути свою кандидатуру на одну із декількох посад: Президента гімназії, прем’єр-міністра,  а також керівника (міністра) одного с трьох секторів (міністерство інформаційного забезпечення, міністерство культури та міністерство спорту).
       На посаду Президента  гімназії балотувалися 5 кандидатів – учениця 11 класу Жаботинська Анастасія, учень 10 класу Онисович Дмитро, учень 10 класу Мелконян Аркадій, учениця 10-го класу Петренко Наталія та учень 7 класу Сугак Іван. За результатами голосування із значною перевагою перемогу одержала Жаботинська Анастасія, яка випередила своїх конкурентів і стала Президентом гімназії.
       За посаду прем’єр-міністра боротьбу вели учень 11-го класу Калениченко Владислав, учень 9-го класу Акрам Рустам і учениця 8-го класу Гончаренко Олександра, а здобув перемогу Калениченко Владислав, якому віддали свої голоси переважна більшість виборців.

Очолили міністерства:

І. Міністерство інформаційного забезпечення - Вітенко Єсенія, учениця 7-го класу;
   ІІ. Міністерство спорту – Хотющенко Ігор, учень 10-го класу;
   ІІІ.Міністерство культури – Желєзко Діана, учениця 10-го класу.

А у розділі сайту "Учнівський парламент" ви можете переглянути фотографії усіх членів парламенту.