Літературно-музичне свято, приурочене до Дня народження Роберта Бернса

Літературно-музичне свято,

приурочене до Дня народження

шотландського поета Роберта Бернса

Скільки людина знає мов – стільки разів вона людина. Цей відомий вислів учні нашої гімназії можуть впевнено використовувати у будь-яких життєвих ситуаціях, адже вивчення іноземних мов – це головна мета навчання у нашій гімназії.

І більше того, висококваліфіковані педагоги намагаються долучити учнів до культури певного народу, його віковічних звичаїв, обрядів, традицій. Саме таке завдання ставили перед собою вчителі кафедри іноземних мов, готуючи захід, присвячений творчості відомого шотландського поета Роберта Бернса, який  відбувся  1 лютого 2013 року.

Свято розпочалося церемонією внесення хаггіса (національної шотландської страви) під звуки волинки. Учні гімназії, одягнувши яскраві національні  костюми,  намагалися відтворити атмосферу тогочасних зібрань шотландської аристократії.

Ведучі заходу Желєзко Діана, Присяжненко Владислав, Руденко Єлизавета, Маркелов Іван англійською та українською мовами розповіли про життєвий шлях Роберта Бернса. А відчути настрій епохи допомагали епізоди презентації «Життєвий шлях Р. Бернса», яку підготувала вчитель англійської мови Буць Вікторія Анатоліївна.

З творчістю  великого поета, з його відомими у всьому світі поезіями знайомили присутніх  Шлямнєв Сергій, Акрам Рустам,  Терлецька Марія, Петренко Віктор, Гончаренко Олександра, Клименко Марк, Скуйбіда Євген. На святі звучало багато пісень, адже поезія його настільки мелодійна та лірична, що багато віршів покладено на музику. Відкриттям для багатьох стало те, що  слова пісні з відомого кінофільму «Службовий роман» «В моей душе покоя нет…» написав Роберт Бернс.

Завдяки професійній майстерності концертмейстра гімназії Галанської Валерії Валеріївні слухачі мали змогу насолоджуватися пісенними шедеврами «Давно ли цвел зеленый клен», «Пробираясь до калитки», «O my love’s like a red, red rose» у виконанні учнів гімназії – Наталі Петренко, Костянтина Закурдаєва та Микити Науменка.

Родзинкою свята стала інсценізація уривка з фільму «Здравствуйте, я ваша тётя» у виконанні учнів 10-11 класів Новаковського Павла, Клименка Марка, Мелконяна Аркадія, Петренко Наталії, Чорнойван Аліни, Онисовича Дмитра, Маркелова Івана, поставлена під керівництвом завідуючої кафедри іноземних мов Кочергіної Любові Миколаївни. А відома пісня на слова Роберта Бернса «Любов и бедность», яка звучала у цьому фільмі, уже давно стала народною, що свідчить про неординарний талант шотландського митця.

Учні гімназії вкотре продемонстрували грунтовні знання англійської мови, акторську майстерність, творчий потенціал.

Присутні в залі отримали чимале задоволення від побаченого.

Свято вдалося на славу!

(Фотозвіт зі свята Ви можете переглянути на фотогалереї сайта