Концерт камерного ансамблю народних інструментів "Дивограй"

18 грудня 2012 р.

Концерт камерного ансамблю народних інструментів

"Дивограй"

Національної філармонії України

18 грудня 2012 року на запрошення директора Дашковської Валентини Петрівни до приватної Лінгвістичної гімназії завітали артисти камерного ансамблю народних інструментів «Дивограй» Національної філармонії України . Керівник  ансамблю – лауреат Українського  конкурсу   Вадим Чорнокондратенко.

Діти отримали можливість не лише прослухати чудові композиції у живому виконанні, а  й перевірити і розширити свої знання щодо назв, історії походження та технічних особливостей найрізноманітніших музичних інструментів.

Ведуча концерту Світлана Корецька, заслужений діяч мистецтв України, розповіла дітям про широкий ряд духових, струнних та ударних музичних інструментів, які з давніх часів заслужили любов українського народу. Гімназисти познайомилися з такими народними інструментами як: окарина (зозулиця), сопілка, дводенцівка, бубен, деркач (вертушка), цимбали, домра, бандура, а також прослухали їх неповторне звучання.

У виконанні артистів прозвучали популярні новорічні композиції «В лесу родилась ёлочка», «Jingle Bells», народні різдвяні колядки та інші музичні твори. Запам’ятався усім присутнім виступ лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Сергія Бортника, котрий виконав пісні італійською мовою, серед яких найбільше сподобалася дітям популярна неаполітанська композиція «O Sole Mio», відома по мультфільму «Ну, постривай!».

Кожен з гімназистів мав можливість проявити свою ерудицію, відповідаючи на запитання музичної вікторини. Найбільш активні учні Бородай Софія, Проценко Давид, Дашковський Олександр, Цісельський Іван отримали невеликі подарунки від артистів за правильні відповіді.

Усі присутні залишилися задоволеними концертом, який пройшов у атмосфері справжнього свята.

Сподіваємося, що артисти прекрасного ансамблю народних інструментів «Дивограй» ще не раз завітають до нашої гімназії!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)