Екскурсійна поїздка до оранжереї тропічних і субтропічних рослин

28 лютого 2013 р.

Екскурсійна поїздка до оранжереї

тропічних і субтропічних рослин

28 лютого 2013 року гімназисти відвідали оранжерею тропічних і субтропічних рослин, що знаходиться в с. Гоголів Броварського р-ну на Київщині.

Учнів тепло зустрів господар оранжереї Мерлан Бабаєв. Він із задоволенням провів  екскурсію по оранжереї. Тут ми побачили такі екзотичні рослини як: інжир, банани, ананаси, фейхоа, муррайю, кофе арабіка, цитрусові та інші. Взагалі в оранжереї знаходиться більше 50 сортів екзотичних рослин. Ми дізналися багато цікавого, наприклад, муррайю – це імператорський мандарин з плодами не більше 2-х сантиметрів, який дуже корисний для здоров'я (нормалізує тиск і підвищує тонус). Пан Мерлан розповів,  як при допомозі сучасних технологій цілодобово підтримується клімат, близький  до субтропічного.

Екскурсія пройшла у вигляді інтерактивної гри з конкурсами та подарунками.

Ось деякі  питання конкурсу:

• як в біблії називається інжир? (фігове дерево);

• що буде відбуватися з лимоном, коли не зривати його з дерева? (жовтий лимон позеленіє);

коли починає цвісти шовковиця? (вона взагалі не цвіте);

• якого розміру досягає кавове дерево? (до 6 метрів).

Дуже активно відповідали на питання Градович Михайло (4 кл.), Репійчук Марія (4 кл.), Рак Марія (4 кл.), Бородай Богдан (3 кл.), Фоменко Маргарита (9 кл.). Переможці конкурсу отримали від пана Мерлана подарунки - вазони з екзотичними квітами.

Також відбувся конкурс малюнків на тему «Тропічні і субтропічні рослини». Учні, які привезли з собою власні малюнки, взяли участь у конкурсі. Найкращими були малюнки Чміра Кирила (3 кл.) та Гладкевича Дениса (5 кл.).

Наприкінці екскурсії всі діти отримали солодощі.

Учні мали можливість придбати вазони з екзотичними рослинами для своїх мам, бабусь до свята 8-го Березня.

Ми отримали величезне задоволення від екскурсії.

Дякуємо пану Михайлу за організацію цікавої поїздки!

(Фотозвіт з екскурсії Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)